Gra miejska

Dodatkowe atrakcje

Dla najmłodszych uczestników gry miejskiej “Zagraj o klimat” Zoo Wrocław przygotowało specjalną ofertę animacji.

  1. Zabawa ,,Nakarm niedźwiedzia polarnego" to zabawa, która polega na rzucaniu do celu jedzenia dla misia. Jedzenie imitują kolorowe, plastikowe piłeczki. Miś przygotowany będzie na dużym kartonie z wyciętą dziurą w paszczy. Dzięki czemu, każde dziecko bez większego problemu będzie mogło trafić do celu. Niedźwiedź na pewno będzie wdzięczny wszystkim dzieciom za nakarmienie go smakowitymi, kolorowymi witaminkami. Dzięki, którym będzie mógł nabrać sił na codzienne, polarne wędrówki.
  2. Malowanie buziek - ta animacja zawsze cieszy się bardzo dużą popularnością wśród dzieci. Nasz animator wykonujący malowanie twarzy, stworzy wspaniałe wzory na wesołych buziach dzieci. Kto nie chciałby przeistoczyć się choć na jeden moment w dostojnego lwa, wesołą zebrę albo skaczącą małpkę? Motywy zwierzęce będą królować!
  3. Warsztaty plastyczne:
  • Recykling-owe warsztaty dla dzieci z surowców wtórnych.
  • Kreatywne tworzenie rzeczy, które możemy wykorzystać w inny sposób niż były nimi wcześniej: karmniki dla ptaków z plastikowych butelek.
  • Śnieżne sówki z panieru oraz innych materiałów takich jak: słoiki, rolki po papierze, czy też resztki materiałów, guziki.
  • Zamieniamy ze starego na nowe.

4.     Slalom ekologiczny (segregacja śmieci na czas) - zabawa ruchowa.

 

Zabawa na czas, dwa slalomy wokół, których porozrzucane zostaną ,,śmieci" (plastik, aluminium itp.) Zadaniem dzieciaków będzie jak najszybsze posegregowanie odpadów do odpowiednich worków i dotarcie do celu. W zabawie uczestniczą dwie drużyny 5-osobowe.

 

KONTAKT

ZOO Wrocław sp. z o.o.

Sekcja Marketingu i Edukacji

ul. Wróblewskiego 1-5

51-618 Wrocław, Poland

tel. +48 71/348 30 24

fax. +48 71/348 37 68