EDUKACJA

EDUKACJA

Zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania z bezpłatnych zajęć w ramach projektu "Edukacja ekologiczna w zakresie ochrony różnorodności biologicznej w obliczu zmian klimatycznych, realizowana zgodnie z misją wrocławskiego zoo" organizowanych na terenie ZOO Wrocław. Nie ma ograniczeń wiekowych, zajęcia poprowadzimy dla przedszkolaków, jak i osób dorosłych. Przyjmujemy grupy zorganizowane liczące minimum 10 uczestników, a maksymalnie 25.

 

Po zajęciach zachęcamy do podsumowania ich w przedszkolu, szkole czy domu. W tym celu pomocne będą karty pracy. Są one rozdawane na zajęciach, a także dostępne są w postaci plików .pdf do pobrania zamieszczonych pod każdym tematem zajęć.

 

Zajęcia edukacyjne trwają średnio godzinę zegarową. Czas ten może ulec zmianie w zależności od zaangażowania grupy, lub na życzenie nauczyciela/opiekuna grupy.

 

Pracownicy ZOO odpowiedzialni są jedynie za wykładanie tematu zajęć, natomiast za grupę odpowiedzialny pozostaje nauczyciel, tak więc w celach wychowawczych obecność nauczyciela lub opiekuna jest obowiązkowa.

 

Informujemy, że pracownicy ogrodu nie zajmują się oprowadzaniem grup po ZOO.

 

Zapraszamy do zakładki TEMATY.

 

KONTAKT

ZOO Wrocław sp. z o.o.

Sekcja Marketingu i Edukacji

ul. Wróblewskiego 1-5

51-618 Wrocław, Poland

tel. +48 71/348 30 24

fax. +48 71/348 37 68