Gra miejska

Gra miejska

"ZAGRAJ O KLIMAT" - gra miejska

 

Odbyła się 23 kwietnia 2016 r. na terenie ZOO Wrocław. Przyjęto ponad 300 zgłoszeń, a w samej grze wzięło udział niemal 250 osób.
Drużyny 1, 2, 3 i 4-osobowe rywalizowały ze sobą szukając na terenie zoo specjalnych punktów z zadaniami. Punktów było 10, a każdy z nich wiązał się z trzema pytaniami z zakresu ochrony klimatu polarnego, w tym fauny tego regionu świata.

 

Do udziału w grze zachęcaliśmy w taki sposób:

 

Chcesz spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu i przy okazji sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą zmian klimatycznych i ich wpływie na gatunki występujące na Arktyce i Antarktyce?

 

Weź udział w GRZE MIEJSKIEJ w sobotę 23 kwietnia br. na terenie wrocławskiego ZOO.

 

Jak uratować obszary polarne wraz z żyjącymi tam gatunkami zwierząt?

Jak zredukować tempo globalnego ocieplenia? Co TY sam możesz zrobić dla poprawy warunków życia niedźwiedzia polarnego i pingwina cesarskiego?

 

MAŁE KROKI, WIELKIE ZMIANY. Zrób ten krok z nami!

 

Warunkiem udziału w grze jest pobranie mobilnej aplikacji Huntly (POBIERZ), zaakceptowanie regulaminu gry i wypełnienie kwestionariusza.

Przyjdź sam, z rodziną, dziećmi lub grupą znajomych.

 

Stwórz swoją drużynę (do 4 osób) i ruszaj. Gra toczy się w przestrzeni ZOO i aby aktywować zadania, trzeba znaleźć odpowiednią stację.

Wykaż się wiedzą, szybkością działania i zręcznością. Zdobądź punkty, spacerując po ogrodzie zoologicznym i wygraj cenne nagrody dla siebie i Twoich bliskich.

 

Start godzina 11:00. Wstęp bezpłatny dla uczestników gry.

ZOO Wrocław, ul. Wróblewskiego 1-5.

 

Już wkrótce więcej szczegółów odnośnie samej gry oraz atrakcyjnych nagród.

 

Dołącz do Nas na 2bieguny.pl (zakładka “GRA MIEJSKA”) oraz na profilu fb:

www.facebook.com/2bieguny.pl

 

Projekt pn. “Edukacja ekologiczna w zakresie ochrony różnorodności biologicznej w obliczu zmian klimatycznych, realizowana zgodnie z misją wrocławskiego zoo” korzysta z dofinansowania pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

KONTAKT

ZOO Wrocław sp. z o.o.

Sekcja Marketingu i Edukacji

ul. Wróblewskiego 1-5

51-618 Wrocław, Poland

tel. +48 71/348 30 24

fax. +48 71/348 37 68